در این مطلب می خواهیم درباره محلول نانو آجرنما – نانو آجر نسوز – محلول نانو آجرنما-قیمت نانو ضد آب- فروش نانو رزین خواهیم پرداخت.

روش های نصب نانو آجرنما

یکی از ظریف ترین کارهای عملیاتی مربوط به ساختمان نصب آجرنما نانواست که باید طبق استانداردهای خاصی انجام شود. روش های نصب آجرنما نانو و نحوه چینش آن ها با یکدیگر تفاوت دارد.

یکی از نکات مهم برای نصب نانو آجرنما استفاده از یک نصاب ماهر و کاربلد است که با اصول و نحوه چیدن نانو آجرنما ها آشنا باشد. با این مقاله همره باشید تا شما را با انواع روش های نصب آجرنما نانوآشنا کنیم.

محلول نانو آجرنما - نانو آجر نسوز - محلول نانو آجرنما-قیمت نانو ضد آب- فروش نانو رزین
برای تماس کلیک کنید .

انواع روش های نصبآجرنما نانو  و نماکاری

یک استادکار نصب آجر باید به صورت حرفه ای میزان دقت در شاقول بودن آجر نماها، ظرافت در بندکشی نانو آجرنما و میزان متریال مصرفی در ملات بندکشی را مدنظر قرار دهد و برای جلوگیری از ریختن دوغاب روی مصالح بداند که باید  کاور نایلونی پس از هر ۴ ردیف آجرچینی استفاده کند.

1.روش آجرنما نانودوغابی

به آجرهایی که ضخامت کمی دارند و برای ایجاد نما با پوشش آجری به کار می روند آجرهای دوغابی می گویند. در این روش نصب نانو آجرنما، ملات نانو آجرنما به صورت دوغابی پشت آجر  ریخته می شود و روی دیوار آن را اجرا می کنند.

2.روش نصب آجرنما نانو و نماکاری با ملات ماسه سیمان

یکی دیگر از روش های نصب نانو آجرنما و نماکاری استفاده از ملات سیمان است که در حال حاضر به ندرت استفاده می شود و یک روش قدیمی نصب نانو آجرنما به حساب می آید. اجرای این نوع روش برای نصب نانو آجرنما ساده تر از روش دوغابی است ولی هنگام انجام کار روی مصالح کثیف کاری بیشتری می شود.

همچنین در این روش از نصب آجرنما نانودورریز ملات سیمان بسیار زیاد است. برای جمع کردن ملات های ریخته شده حین کار باید از تیغه شیشه یا برس پلاستیکی یا تکه موکت استفاده کرد.

محلول نانو آجرنما - نانو آجر نسوز - محلول نانو آجرنما-قیمت نانو ضد آب- فروش نانو رزین

3.روش نصب آجرنما نانوبا چسب

نصب آجر هلندی با چسب یکی از جدیدترین روش های نصب نانو آجرنما و نماکاری در ساختمان است که باید توسط چسب مخصوصی انجام شود. در این روش نصاب باید دقت زیادی داشته باشد که کل سطح آجر آغشته به چسب شود تا نانو آجرنما به درستی در جای خود قرار بگیرد.

محلول نانو آجرنما - نانو آجر نسوز - محلول نانو آجرنما-قیمت نانو ضد آب- فروش نانو رزین
برای تماس کلیک کنید .

نکته مهم اینکه باید در این روش نصب نانو آجرنما چسب با نوع آجر سازگاری داشته باشد. دو نوع آجر هلندی و آجر دکوراتیو با روش چسب نصب می شوند که باید ضخامت چسب بین 3 تا 7 میلی متر باشد. همچنین بایستی عمل بند کشی با دقت و کامل صورت گیرد تا از نفوذ آب باران به درزها و ترک خوردن آجر جلوگیری شود.

آجرنما نصب شده و شوره سفیدک داره؟؟

4.نصب نما آجری به‌ صورت نمای خشک

از مدرن ترین روش های نصب نانو آجرنما و نماکاری، نصب نانو آجرنما به صورت خشک است که در این روش هیچ ملاتی استفاده نمی شود. نصب نما آجر به صورت خشک توسط تجهیزات و قطعات فلزی مثل ریل و پیچ روی ساختمان انجام می گیرد.

محلول نانو آجرنما - نانو آجر نسوز - محلول نانو آجرنما-قیمت نانو ضد آب- فروش نانو رزین
برای تماس کلیک کنید .

در سیستم نصب نانو آجرنما خشک اجزایی شامل عایق حرارتی، چهارچوب نگهدارنده، فضای خالی تهویه و اتصالات مورد استفاده قرار می گیرد. این روش در مقایسه با سایر روش های گفته شده مزایای زیادی به شرح زیر دارد.

1.برای اجرای این روش نصب نانو آجرنما نیازی به استفاده از نصابان حرفه ای نیست و سرعت انجام این روش بسیار سریع است.

2.در این روش نصب نانو آجرنما و نماکاری هیچ گونه ضایعات ساختمانی ایجاد نمی شود.

3.در ابتدا عایق حرارتی با چسب یا اتصالات به دیوار متصل شده و سپس چهارچوب روی آن قرار داده می شود تا با مقداری فاصله نانو آجرنما روی آن نصب گردد. در این حالت یک فضای خالی بین عایق و نما به وجود می آید که می تواند برای ساختمان نقش عایق حرارتی مناسبی را داشته باشد.

نکات مهم بعد از اجرای آجرنما

محلول نانو آجرنما - نانو آجر نسوز - محلول نانو آجرنما-قیمت نانو ضد آب- فروش نانو رزین
برای تماس کلیک کنید .

روش های نصب نانو آجرنما و نماکاری شامل روش های سنتی دوغابی و ملات ماسه سیمان و روش های مدرن نما خشک و نصب آجر هلندی با چسب است.

در روش ملات سیمان کثیف کاری روی مصالح زیاد بوده و باید ملات ریخته شده را با ابزاری مثل تیغه شیشه ای یا برس پلاستیکی پاک کرد که درصورت رفع شدن سیمان بازهم ایجاد لکه می کند.

یکی از بهترین روش های نصب آجرنما نانو استفاده از چسب یا ابزاری مثل ریل و پیچ است که روش های تمیز و جدیدی به شمار می روند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه پوشش نانو برای آجرنما و سنگ نما و دریافت لیست قیمت محصولات با کارشناسان شرکت نانو پارس گرجی در ارتباط باشید.