در این مطلب می خواهیم درباره نحوه نانو کردن سنگ و اجرنما | چگونه آجرنما را نانو کنیم ؟ | نانو آجر صحبت کنیم.

نحوه نانو کردن سنگ و اجرنما | چگونه آجرنما را نانو کنیم ؟ | نانو آجر

بر طبق علم نانو ، این محصول دارای نانو ذره های اصلاح شده و کاربرد مخصوصی می باشد که به شکل ویژه به یک ماتریس سیلیکون ارتباط می گردد.

قسمت های خود سازماندهی نانو یک لایه نامرئی بر روی سطح با خصوصیت دفع عالی آب و روغن تشکیل می دهند. این پوشش درزگیر و پوشش خیلی نفوذپذیر می باشد که از سیلرهای سنتی طبق حلال استفاده می کند.

فناوری نانو علم و مهندسی چیزهایی بسیار بسیار کوچک می باشد ، به خصوص اجزایی که مقدار آنها از ۱۰۰ نانومتر کمتر می باشد .

نحوه نانو کردن سنگ و اجرنما | چگونه آجرنما را نانو کنیم ؟ | نانو آجر
نحوه نانو کردن سنگ و اجرنما | چگونه آجرنما را نانو کنیم ؟ | نانو آجر

نانو آجر نما

 

در مناظر شهری که هنگامی زیر سلطه فولاد و شیشه قرار دارد و قشنگی آن شکل گرفته است ، نانو آجر نما با مقاومت به گرانش می شود واقعاً توجه را جلب کند و تضادی با طراوت ، گاه چالش برانگیز و تضاد با معماری رایج ارائه دهد.

ولی تبدیل دیدگاه یک معمار به آجر به واقعیت ، بیشتر سیستم های پشتیبانی ساختاری ذاتی را در پشت صحنه می طلبد.

سیستم های ثابت و پشتیبانی از فولاد ، استحکام و یکپارچگی لازم را برای تولید خاصیت های آجری مثل دیوارهای خمیده ، نما های سوراخ دار ، تیرهای پرواز و سوتی های عمیق و آشکار فراهم می آورد.

محافظت از نانو آجر نما ساختمان

 

آلودگی در نانو آجر نما ساختمان موجب بدتر شدن تصویر ساختمانها می گردد و موجب تولید مشکلات ساختاری و همچنین موضوع های زیبایی شناختی می گردد.

برای جلوگیری از فرسایش مواد و عواقب ناخوشایند دیگر احتیاج است که آلاینده ها را از روی نما تمیز کنید.

 

اخیرا ظهور برج های جدید افزایش یافته و هر سال مبلغ قابل توجهی برای فرآیندهای تمیز کردن نما هدر می رود. پس بایستی راه های جدیدی برای پروتکت کردن از نمای ساختمانها با استفاده از نانومواد نوترکیب و نانو پوشش بدست آید.

 

فناوری نانو پنجره جدیدی را در برابر صنعت ساختمان و فناوری نوین در ساخت و ساز باز می کند. تحقیق ادبیات مقاله نشان می دهد که بالاترین منشا آلاینده ها وجود رطوبت موجود در هوا و همچنین ملات های ساختمانی می باشد. در صورتی که راه های فعلی تمیز کردن آلاینده ها فرسایش را سریعتر می کند.

نحوه نانو کردن سنگ و اجرنما | چگونه آجرنما را نانو کنیم ؟ | نانو آجر
نحوه نانو کردن سنگ و اجرنما | چگونه آجرنما را نانو کنیم ؟ | نانو آجر

نمای آجری

 

نمای آجری چیست؟ اتصال های ملات فقط برای قشنگی شناسی مورد استفاده قرار نمی گیرد ، این “پیوندها” یا الگوهای به دیوار آجری استحکام مورد احتیاج خود را می بخشند. هر آجر به وسیله دو آجر از تحت که به نوبه خود به وسیله سه آجر از پایین نگه داشته می شود ، نگه داشته می گردد.

 

هر آجر برای نگه داشتن و حمایت از آن به آجر دیگری بستگی دارد ، به طوری که هیچ نوع کرایه ای بیش از حد بر روی آن اعمال نشود.

 

نانو آجر نما

مزیت های نمای آجری

 

آجر رایج ترین ماده روپوش بریتانیا می باشد. به شکل عادی در ساخت و سازهای جدید انتخاب می گردد تا با محیط ساخته شده موجود و کناری مطابقت داشته باشد ، با این حال به تازگی از آجری هم به خاطر انعطاف پذیری در طراحی ، ماندگاری و اعتبار پایداری به شکل فزاینده ای برای تولید ویژگی های معماری خیره کننده و بناهای نمادین استفاده می گردد.

 

روکش آجر محصول های طبیعی ساخته شده از خشت استکه تمامی الزامات مربوط به ساخت و سازهای سازگار با محیط زیست را برآورده می کند به نوعی که به سختی می شود با مصالح ساختمانی دیگر مطابقت داشت.

آجرها در مقابل آتش و در دماهای بسیار استحکام دارند و هیچگاه به گسترش آتش کمک نمی کنند. دیگر احتیاجی به تعمیر و نگهداری بیشتر نمی شود به شرط آنکه نصب به شکل صحیح انجام گردد.

 

خصوصیت های نانو آجر نما

 

دفع آب (آبگریز) و دفع کننده خاک (اولئوفوبیک)  کاربرد آسان از راه اسپری ، برس ، و غیره.بر پایه آب . درمان در دمای اتمسفر در دماهای گوناگون پایدار می باشد.

کم نظافت و هزینه نگهداری از دید زیست محیطی با ارزش و از شکل بیولوژیکی بی خطر می باشد.

استحکام در برابر کثیفی ، جلبک و غیره ماندگاری خیلی بالا (حداکثر ۵ سال) این نانو آجر نما با مواد شیمیایی عادی ضد آب موجود در حال حاضر گوناگون است.

مواد شیمیایی آبگریز عادی از جنس صابون ، رنگی می باشد و به شکل کلی نمک کلسیم یا ارگانوسیلان جای نشین هستند و قادر به تولید خاصیت آبگریز ، ضد باکتریایی و حرارتی نیستند.

نحوه نانو کردن سنگ و اجرنما | چگونه آجرنما را نانو کنیم ؟ | نانو آجر
نحوه نانو کردن سنگ و اجرنما | چگونه آجرنما را نانو کنیم ؟ | نانو آجر

قیمت نانو آجر نما

 

قیمت نانو آجرنما بسته به گونه آجری که انتخاب می کنید گوناگ.ن می باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شرکت نانو پارس تماس بگیرید و با مشاوران ما در ارتباط باشید.

نانو آجر نما

مشخصات عمومی نانو آجر نما

 

هر لیتر از این محصول می شود با جذب آب مواد گوناگونی است. به شکل متوسط برای سطوح دارای جذب آب زیاد ، آجرها و سنگهای آهکی ۸ متر مربع استو برای سنگهایی که جذب آب کمتری مانند تراورتن و گرانیت دارندکمتر از ۱۲ تا ۱۱ متر مربع را پوشش می دهد.

تماما بی رنگ و بی بو می باشد. هیچ لایه ای روی سطح قرار نمی دهد. مایع است و در ظروف یک ، پنج و ده و بیست لیتر می باشد. سطح آن براق یا مات به دید نمی رسد. در ظاهر مواد تغییری تولید نشده است. بسیار سازگار با محیط زیست هست .

برای حمایت از ما و دیدن نمونه کار های بیشتر مارا در شبکه های مجاز هم دنبال کنید:

اینستاگرام /آپارات